Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skarab, Hmyz do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skarab zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Skarab. Klipart Skarab je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Skarab lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skarab zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Skarab ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skarab ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
800x1098
364x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skarab se nachází v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrací automat ke stažení Podívejte se i na klipart Laborant ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Netopýr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Skarab, Skarab, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Hmyz, klipart, svg, obrázek, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, dokument, PowerPoint, dokumenty, kalendář, office, Instagram, profilovka, profil, Pinterest, avatar, blog, word, web, textové dokumenty, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Petriho miska ke stažení, ilustrace Ibišek ke stáhnutí nebo vektor Femme fatale zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.