Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hodiny, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hodiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hodiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hodiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Hodiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hodiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fzap

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hodiny je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pudink zdarma Podívejte se i na ilustrace TEX ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pošťák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Hodiny, ilustrační obrázek, download, cliparts, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Přístroje, vektor, kliparty, obrázek, Hodiny, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, seminární práce, pozvánky, dokumenty, PowerPoint, plakáty, dokument, inkscape, prezentace, referáty, škola, Pinterest, památník, office, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Pozor, ježibaby! zdarma, vektor Marihuana zakázána ke stažení nebo obrázek Eva u stromu poznání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.