Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hodiny, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hodiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hodiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hodiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Hodiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hodiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fzap

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hodiny se nachází v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Panama ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zákaz fotografování zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sklenice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, obrázek, grafika, Hodiny, kliparty, vektor, free, ke stažení, ilustrace, download, Přístroje, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: články, časopis, dokument, prezentace, památník, plakáty, Adobe Illustrator , openOffice, referáty, blog, kalendář, Instagram, word, corelDraw, škola, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart bunsenův kahan ke stáhnutí, ilustrace Lyra zdarma nebo vektor Mořský koník ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.