Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hodiny, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hodiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hodiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hodiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Hodiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hodiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fzap

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hodiny se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Miminko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart XHTM zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Okarína ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, svg, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, free, vektor, download, ke stáhnutí, grafika, Přístroje

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, plakáty, openOffice, Pinterest, profilovka, prezentace, office, Adobe Illustrator , pozvánky, seminární práce, památník, dokumenty, fotokniha, web, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Fialová ozdoba ke stáhnutí, ilustrace Kozorožec zdarma nebo vektor Žena za volantem ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.