Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hodiny, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hodiny zdarma ke stažení

Hodiny je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Hodiny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hodiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fzap

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hodiny patří do sekce Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandelinka zdarma Podívejte se i na vektor Dýně klaun ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pirát ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, Hodiny, kliparty, vektor, download, ke stáhnutí, Přístroje, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, free, grafika, ilustrace, Hodiny

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, blog, plakát, PowerPoint, word, plakáty, corelDraw, inkscape, webové stránky, památník, Facebook, dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator , profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Thajska zdarma, obrázek Dvacetieurovka ke stažení nebo klipart Delfíni ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.