Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hodiny (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodiny zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hodiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hodiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hodiny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hodiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 074 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: fzap

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Hodiny s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Hodiny se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lenin zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek 50 euro centů ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, cliparts, ilustrace, klipart, vektor, obrázek, grafika, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Hodiny, Přístroje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, prezentace, památník, časopis, avatar, corelDraw, pozvánky, plakáty, openOffice, web, inkscape, kalendář, PowerPoint, Facebook, škola, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zvonečky ke stáhnutí, obrázek, klipart Trojzubec zdarma nebo vektorový klipart CRT dataprojektor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.