Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jemen, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jemen zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jemen. Klipart Jemen je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jemen zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Jemen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jemen ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x939
1280x751
800x470
500x293
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 218 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jemen se nachází v sekci Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 7 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Johannes Gutenberg zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Běžec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Jemen, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, Mapy, klipart, zdarma, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, vektor, Jemen

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, textové dokumenty, památník, webové stránky, prezentace, word, Facebook, fotokniha, plakáty, Instagram, office, profil, dokument, Pinterest, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vikingská loď ke stáhnutí, ilustrace Pelikán zdarma nebo vektor Ozdoba s vločkou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?