Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektronické srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elektronické srdce. Klipart Elektronické srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektronické srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 198 325 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Elektronické srdce je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík s knírem zdarma Podívejte se i na obrázek Napis LÁSKA ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Los ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, Elektronické srdce, vektorový obrázek, obrázek, Elektronické srdce, free, download, klipart, ke stažení, svg, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, kalendář, profil, openOffice, památník, plakát, dokument, dokumenty, avatar, inkscape, Twitter, fotokniha, škola, web, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Tankování zdarma, klipart Kapesní hodinky ke stažení nebo ilustrace Bernardýn ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.