Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektronické srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elektronické srdce. Klipart Elektronické srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elektronické srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 198 325 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elektronické srdce patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílá složka zdarma Podívejte se i na vektor Mravenec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa - pacman ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Elektronické srdce, kliparty, vektor, ilustrace, ke stažení, svg, Láska, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, Elektronické srdce, download, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, časopis, kalendář, word, corelDraw, blog, škola, profilovka, Instagram, plakáty, textové dokumenty, web, Adobe Illustrator , Twitter, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Rozhlas zdarma, obrázek Ohňostroj ke stažení nebo klipart Kiwi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.