Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektronické srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Elektronické srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Elektronické srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Elektronické srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektronické srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 198 325 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Elektronické srdce je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jaderná elektrárna ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Váhy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kostýmy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, free, kliparty, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, svg, grafika, ilustrační obrázek, klipart, Elektronické srdce, ke stáhnutí, download, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, word, office, prezentace, Twitter, blog, profil, plakáty, Adobe Illustrator , referáty, pozvánky, škola, fotokniha, dokumenty, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Brambory ke stáhnutí, klipart Divočák zdarma nebo ilustrace Kontejner ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.