Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Elektronické srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Elektronické srdce. Kreslená ilustrace Elektronické srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Elektronické srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektronické srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 198 325 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Elektronické srdce s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Elektronické srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Motýl s květinami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Che Guevara zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pirátská loď ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Elektronické srdce, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, zdarma, download, ke stáhnutí, Láska, ilustrace, vektor, free, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, word, Instagram, Pinterest, profil, avatar, plakát, web, škola, etikety, wordpress, textové dokumenty, fotokniha, openOffice, eshop, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Šedá ozdoba ke stáhnutí, obrázek, klipart Květ na stromě zdarma nebo vektorový klipart Fialové vajíčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.