Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Elektronické srdce (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Elektronické srdce ke stažení zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Elektronické srdce. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Elektronické srdce v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Elektronické srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektronické srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 198 325 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Elektronické srdce? Potom se podělte s dalšími lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Elektronické srdce patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno C ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Emo dívka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený pták zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, ke stažení, Elektronické srdce, download, ilustrační obrázek, svg, zdarma, vektor, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, klipart, cliparts, grafika, free

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, PowerPoint, Adobe Illustrator, brožury, openOffice, prezentace, textové dokumenty, wordpress, webové stránky, plakát, blog, prospekty, bakalářská práce, tiskoviny, corelDraw, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Hnědý poník zdarma, vektorový klipart Pryšec zdarma nebo klipart Hnědý dalmatin ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.