Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektronické srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Elektronické srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Elektronické srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Elektronické srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Elektronické srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektronické srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 198 325 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elektronické srdce se nachází v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak 6 ke stažení Podívejte se i na klipart Zelená kytka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pivo v plechovce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ilustrace, Láska, vektor, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, svg, free, klipart, kliparty, ke stažení, Elektronické srdce, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, dokumenty, pozvánky, profilovka, Facebook, corelDraw, Pinterest, openOffice, Instagram, profil, prezentace, Adobe Illustrator , avatar, škola, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zaoceánský parník ke stažení, ilustrace Mapa Irska ke stáhnutí nebo vektor Mužská bisexualita zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.