Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smajlík v pračce (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík v pračce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smajlík v pračce. Klipart Smajlík v pračce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Smajlík v pračce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík v pračce zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík v pračce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík v pračce ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1384x1600
1107x1280
692x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 004 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: roland81

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Smajlík v pračce s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Smajlík v pračce se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Semafor žlutá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa - pacman zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Růžové auto ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, Smajlík v pračce, vektor, svg, Smajlík v pračce, ilustrační obrázek, download, ilustrace, ke stažení, free, obrázek, kliparty, zdarma, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, diář, video, referáty, dokument, inkscape, Instagram, eshop, pozvánky, časopis, profil, Twitter, etikety, seminární práce, avatar, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Kleště kombinačky ke stáhnutí, vektorový obrázek Tlamovec spící zdarma nebo vektorový obrázek Ludwig van Beethoven zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.