Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Loď pirátů (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Loď pirátů k bezplatnému stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Loď pirátů. Vektorový obrázek Loď pirátů jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Loď pirátů zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Loď pirátů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Loď pirátů ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 395 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Loď pirátů s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Loď pirátů je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Žížala ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dopravní kužel zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Chemička ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, Loď pirátů, ke stáhnutí, klipart, zdarma, ke stažení, svg, Doprava, Loď pirátů

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, logo, PowerPoint, Facebook, webové stránky, plakát, prospekty, word, prezentace, avatar, Instagram, bakalářská práce, kalendář, dokumenty, památník, manuály

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Sanitka ke stáhnutí, klipart Dárek zdarma nebo vektor Mapa Sýrie zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.