Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hroznové víno (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hroznové víno zdarma ke stažení

Hroznové víno je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte klipart Hroznové víno v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hroznové víno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1254x1280
784x800
490x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 760 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: tomas_arad

Sdílejte klipart nazvaný Hroznové víno s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Hroznové víno je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kolie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapesní hodinky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Historická televize ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Hroznové víno, ke stažení, vektorový obrázek, svg, kliparty, klipart, cliparts, grafika, free, Ovoce, vektor, ke stáhnutí, zdarma, Hroznové víno

Doporučené použití klipartu: webové stránky, textové dokumenty, deníček, vizitky, eshop, články, referáty, plakáty, PowerPoint, dokumenty, profil, Pinterest, Twitter, magazín, brožury, logo, letáky

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Skejťák ke stáhnutí, klipart Mapa Keni ke stažení nebo vektor Akustická kytara zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!