Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hroznové víno (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hroznové víno zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hroznové víno. Vektorová ilustrace Hroznové víno je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hroznové víno lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hroznové víno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1254x1280
784x800
490x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: tomas_arad

Zaujal vás náš klipart Hroznové víno? Potom se podělte se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Hroznové víno patří do sekce Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Strom ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rtuťový teploměr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Rolničky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, Ovoce, grafika, free, ilustrace, klipart, svg, cliparts, download, kliparty, zdarma, Hroznové víno, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, články, diář, avatar, časopis, profilovka, Adobe Illustrator, wordpress, pozvánky, eshop, kalendář, referáty, fotokniha, plakát, PowerPoint, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Kavárnička ke stažení, vektorový klipart Modré vajíčko ke stažení nebo obrázek, klipart Jednokolka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!