Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hroznové víno, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hroznové víno zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hroznové víno. Pakliže si chcete obrázek Hroznové víno stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hroznové víno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1254x1280
784x800
490x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hroznové víno je v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz focení ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelená ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Požární tlačítko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ke stažení, Ovoce, ke stáhnutí, Hroznové víno, grafika, ilustrace, Hroznové víno, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, download, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, web, časopis, Pinterest, blog, Facebook, webové stránky, kalendář, referáty, památník, profilovka, Twitter, plakát, dokument, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Japonsko ke stáhnutí, klipart Zelený stromeček zdarma nebo ilustrace Hrášek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!