Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babizna, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babizna zdarma ke stažení

Babizna je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Babizna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babizna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 594 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Babizna se nachází v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Anténa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Přípona ZIP zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa špekoun ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Babizna, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, svg, obrázek, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Babizna

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, památník, seminární práce, webové stránky, office, profilovka, škola, plakáty, dokument, Adobe Illustrator , openOffice, Twitter, web, fotokniha, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Estonsko ke stáhnutí, obrázek Had zdarma nebo klipart Kádinka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.