Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Babizna (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babizna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Babizna. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Babizna nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Babizna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 594 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Babizna sdílet s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Babizna se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Romantický dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Učitelka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, grafika, klipart, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, download, ke stažení, ilustrace, free, obrázek, Ženy, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, PowerPoint, webové stránky, Facebook, Adobe Illustrator, profilovka, inkscape, avatar, Instagram, referáty, prezentace, web, fotokniha, word, Pinterest, video

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Zavírací špendlík zdarma, vektorový obrázek Džembe ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Čekárna ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.