Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babizna (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babizna zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Babizna. Obrázek Babizna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Babizna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Babizna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 594 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Babizna můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Babizna se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Programátorka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dárky pod stromkem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Filodendron zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, grafika, zdarma, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, Ženy, vektor, Babizna, ilustrace, ke stažení, obrázek, Babizna, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, Adobe Illustrator, openOffice, profil, plakát, video, dokument, Twitter, pozvánky, prezentace, Pinterest, plakáty, word, dokumenty, fotokniha, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Video projektor zdarma, obrázek Hnědé vejce ke stáhnutí nebo vektor ODB soubor ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.