Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Babizna (Ženy) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babizna zadarmo ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Babizna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Babizna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 594 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Babizna s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Babizna je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Stehlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jahody zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace 2021 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Babizna, vektorový obrázek, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Babizna, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, download, cliparts, vektor, Ženy

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, fotografie, Twitter, památník, textové dokumenty, plakáty, seminární práce, prospekty, diplomová práce, wordpress, webové stránky, Zoner Callisto, word, fotokniha, kalendář, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Egyptské pyramidy ke stáhnutí, ilustrace Sůl a pepř ke stáhnutí nebo ilustrace 5 Euro zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.