Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babizna, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babizna zdarma ke stažení

Babizna je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Babizna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babizna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 594 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Babizna se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Meče ke stažení Podívejte se i na vektor Fialový drahokam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Autobaterie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Ženy, free, klipart, svg, vektor, Babizna, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Babizna, download

Doporučené použití klipartu: web, pozvánky, profil, škola, word, Facebook, Instagram, avatar, fotokniha, Adobe Illustrator , corelDraw, Pinterest, Twitter, kalendář, časopis, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Jižní Ameriky ke stažení, obrázek Fitónie ke stáhnutí nebo klipart Lyžařka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.