Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kompresor, Přístroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompresor zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kompresor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompresor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kompresor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompresor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kompresor je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální znak J zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kečup ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Kompresor, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Kompresor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, Přístroje, grafika, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, word, plakáty, plakát, profil, dokumenty, památník, textové dokumenty, časopis, Instagram, web, prezentace, kalendář, webové stránky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace VOB ke stáhnutí, vektor Psaníčko zdarma nebo obrázek Červená paprika ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.