Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kompresor, Přístroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompresor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kompresor. Pakliže si chcete obrázek Kompresor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kompresor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompresor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kompresor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompresor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kompresor patří do sekce Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční zvonečky zdarma Podívejte se i na vektor Inline bruslařka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Filmové srdce ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, obrázek, svg, kliparty, ilustrace, cliparts, Kompresor, Kompresor, zdarma, Přístroje, ke stáhnutí, ke stažení, free, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, památník, fotokniha, dokumenty, pozvánky, openOffice, články, Adobe Illustrator , Pinterest, plakáty, škola, blog, word, profilovka, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vysoké kolo zdarma, obrázek Mlýnek na kafe ke stažení nebo klipart Thomas Jefferson ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.