Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kompresor (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompresor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kompresor. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kompresor nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompresor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kompresor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompresor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 223 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Kompresor s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Kompresor patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pirátská lodička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Regiony Španělska zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Přístroje, Kompresor, obrázek, klipart, download, ilustrace, zdarma, Kompresor, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, grafika, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: diář, PowerPoint, Adobe Illustrator, pozvánky, blog, plakát, časopis, wordpress, články, dokument, škola, profilovka, fotokniha, word, openOffice, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Hitler ke stáhnutí, ilustrace Charlie Chaplin zdarma nebo klipart Etiopie zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.