Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černý střelec (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý střelec zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Černý střelec. Pakliže si chcete obrázek Černý střelec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Černý střelec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý střelec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý střelec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: DG-RA

Tento obrázek s názvem (Černý střelec) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Černý střelec je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Airbus A380 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Slovenska ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace APK ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, klipart, ilustrace, obrázek, download, kliparty, ilustrační obrázek, svg, Černý střelec, Černý střelec, cliparts, free, vektor, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, články, diář, etikety, Adobe Illustrator, seminární práce, word, škola, wordpress, corelDraw, památník, plakát, office, openOffice, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pětieurovka ke stažení, klipart Porsche ke stažení nebo ilustrace Einstein ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.