Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vrtulník (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vrtulník ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vrtulník. Obrázek Vrtulník je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Vrtulník v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vrtulník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x830
1280x664
800x415
500x259
160x83

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 803 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tzunghaor

Zaujal vás náš klipart Vrtulník? Potom se podělte s jinými lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Vrtulník se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Astronaut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hvězdnice pyrenejská ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Voskovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, Vrtulník, Vrtulník, ke stáhnutí, grafika, Doprava, obrázek, klipart, ke stažení, vektor, download

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, Twitter, fotografie, inkscape, etikety, Zoner Callisto, plakát, pozvánky, koláž, logo, katalog, magazín, diplomová práce, oznámení, kalendář, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Vodní lyžařka zdarma, vektor Nekonečno ke stažení nebo vektorový obrázek UFO ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.