Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vrtulník, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vrtulník zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vrtulník. Pakliže si chcete obrázek Vrtulník stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vrtulník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x830
1280x664
800x415
500x259
160x83

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vrtulník je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Word ke stažení Podívejte se i na obrázek PPSM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vosa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vrtulník, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, svg, klipart, free, Doprava, ilustrace, vektorový obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, plakát, blog, dokumenty, word, webové stránky, office, škola, časopis, pozvánky, openOffice, referáty, Adobe Illustrator , památník, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Meloun cukrový ke stažení, klipart Surfař ke stáhnutí nebo ilustrace Tukan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.