Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malé písmeno D, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno D zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Malé písmeno D. Vektorová ilustrace Malé písmeno D je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Malé písmeno D v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno D zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno D ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno D ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 332 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Malé písmeno D se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené G ke stažení Podívejte se i na klipart Ohryzek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík farmář zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malé písmeno D, Malé písmeno D, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, svg, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, kliparty, klipart, download, obrázek, Symboly

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, Twitter, kalendář, dokumenty, časopis, prezentace, profilovka, plakáty, články, textové dokumenty, profil, office, Adobe Illustrator , web, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pračlověk ke stažení, ilustrace Surikata ke stáhnutí nebo vektor Trojzubec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.