Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babočka kopřivová (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Babočka kopřivová. Klipart Babočka kopřivová je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 866 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Borboleta.org

Obrázek, klipart pojmenovaný Babočka kopřivová můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Babočka kopřivová se nachází v sekci Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžový králíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plyšák se srdíčky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Albánie ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, Babočka kopřivová, vektorový obrázek, Hmyz, zdarma, svg, grafika, download, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Babočka kopřivová, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, office, corelDraw, wordpress, plakáty, eshop, seminární práce, plakát, avatar, Adobe Illustrator, články, referáty, openOffice, web, blog, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Běžec ke stáhnutí, obrázek Ochranné brýle zdarma nebo vektor Zaoceánský parník zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách