Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babočka kopřivová (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Babočka kopřivová. Vektorový obrázek Babočka kopřivová je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Babočka kopřivová v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Babočka kopřivová ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 866 933 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Borboleta.org

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Babočka kopřivová s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Babočka kopřivová se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedá kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový stromeček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lano ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, free, ke stáhnutí, klipart, download, grafika, Babočka kopřivová, ke stažení, Babočka kopřivová, Hmyz, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, plakáty, Twitter, články, etikety, časopis, video, diář, web, Instagram, textové dokumenty, profilovka, blog, prezentace, Facebook, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Jednorožec ke stažení, obrázek, klipart Kráva ke stažení nebo vektorový klipart Kuchyňská váha ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách