Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babočka kopřivová (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Babočka kopřivová. Vektorový obrázek Babočka kopřivová je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Babočka kopřivová? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 866 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Borboleta.org

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Babočka kopřivová s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Babočka kopřivová patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strom s kořeny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krokus zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté K ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, download, svg, cliparts, Babočka kopřivová, kliparty, klipart, obrázek, ilustrace, ke stažení, Babočka kopřivová, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, blog, časopis, wordpress, dokumenty, plakáty, články, fotokniha, PowerPoint, památník, seminární práce, avatar, inkscape, referáty, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Cuketa ke stáhnutí, vektor Světlezelená vlajka zdarma nebo obrázek Žlutý roh zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách