Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Babočka kopřivová (Hmyz) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Babočka kopřivová k bezplatnému stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Babočka kopřivová. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Babočka kopřivová. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 866 933 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Borboleta.org

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Babočka kopřivová s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Babočka kopřivová je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Nektarinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bizon zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Fotografka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, download, Babočka kopřivová, ilustrace, grafika, Hmyz, klipart, ke stažení, free, Babočka kopřivová, obrázek, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, koláž, oznámení, brožury, památník, prezentace, letáky, dokument, články, logo, referáty, katalog, manuály, plakát, deníček, video, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Sněhové vločky ke stáhnutí, vektorový klipart Prasátko ke stažení nebo vektor XLSB zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách