Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Babočka kopřivová, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Babočka kopřivová. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Babočka kopřivová ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Babočka kopřivová? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babočka kopřivová ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babočka kopřivová ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 866 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Babočka kopřivová se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek AI ke stažení Podívejte se i na vektor Futomaki ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jednorožec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, vektor, vektorový obrázek, free, Hmyz, ilustrační obrázek, Babočka kopřivová, Babočka kopřivová, svg, zdarma, ke stažení, grafika, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, PowerPoint, webové stránky, blog, fotokniha, corelDraw, články, profil, avatar, Facebook, textové dokumenty, plakáty, pozvánky, kalendář, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Stromečky ke stažení, obrázek Ředkev ke stáhnutí nebo klipart Překvapení zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách