Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Psí stopa, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Psí stopa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Psí stopa. Kreslená ilustrace Psí stopa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psí stopa zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Psí stopa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psí stopa ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1252x1600
1002x1280
626x800
391x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 384 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Psí stopa je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart DB zdarma Podívejte se i na obrázek Tóra ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Rtuťový teploměr ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, cliparts, download, Psí stopa, free, svg, Symboly, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, grafika, vektor, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, Twitter, web, prezentace, inkscape, plakát, plakáty, avatar, škola, Adobe Illustrator , Facebook, dokument, seminární práce, pozvánky, fotokniha, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Girl zdarma, klipart Muffin ke stažení nebo ilustrace MOV ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.