Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ASP, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ASP zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný ASP. Klipart ASP je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) ASP? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ASP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart ASP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ASP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek ASP je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vážka ke stažení Podívejte se i na obrázek TAR ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jelen zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, free, ilustrační obrázek, ASP, ke stáhnutí, Symboly, svg, vektor, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, office, profilovka, referáty, profil, web, dokumenty, avatar, blog, pozvánky, články, plakát, Pinterest, webové stránky, Facebook, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Třešeň ke stažení, klipart Stetoskop ke stáhnutí nebo ilustrace Slunéčko osmnáctitečné zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.