Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ASP, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ASP zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný ASP. Klipart ASP je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) ASP? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ASP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek ASP ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ASP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart ASP se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Křeček ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mongolsko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Burundi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, download, ASP, cliparts, klipart, ke stáhnutí, zdarma, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, grafika, Symboly

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, plakáty, dokument, profilovka, dokumenty, profil, inkscape, kalendář, prezentace, fotokniha, webové stránky, články, office, corelDraw, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí, obrázek Jetel zdarma nebo klipart Dort ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.