Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Motyka (Nástroje) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motyka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Motyka. Pakliže si chcete obrázek Motyka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motyka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motyka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motyka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x521
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 273 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Motyka? Pak se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Motyka je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Baskytara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malířský váleček ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Moho ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Motyka, grafika, ke stáhnutí, vektor, cliparts, vektorový obrázek, free, Motyka, ilustrace, ke stažení, zdarma, obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, office, Facebook, plakát, avatar, články, corelDraw, PowerPoint, Pinterest, fotokniha, Twitter, webové stránky, eshop, etikety, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart TEX ke stažení, vektorový obrázek Olivy ke stažení nebo vektorový obrázek Vydra ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.