Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Motyka (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motyka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Motyka. Kreslená ilustrace Motyka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motyka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Motyka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motyka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x521
500x325
160x104

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 273 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Motyka s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Motyka je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mužské emoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Králík ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Vozíčkářka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Motyka, klipart, Nástroje, kliparty, svg, zdarma, download, free, vektor, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, Motyka, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, časopis, prezentace, profilovka, pozvánky, office, diář, openOffice, Pinterest, plakáty, eshop, referáty, etikety, dokumenty, kalendář, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Tulipán ke stažení, obrázek Austrálie ke stažení nebo vektor Akustická kytara ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.