Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pina Colada, Nápoje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pina Colada zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pina Colada. Kreslená ilustrace Pina Colada je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pina Colada? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pina Colada zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pina Colada ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pina Colada ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

994x1600
795x1280
497x800
311x500
99x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 270 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pina Colada je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cihla ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Arundina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Golfové vozítko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pina Colada, Nápoje, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, download, Pina Colada, grafika, svg, free, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, Facebook, webové stránky, Instagram, seminární práce, web, pozvánky, fotokniha, Twitter, články, škola, inkscape, PowerPoint, památník, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Socha ke stáhnutí, klipart Kobra zdarma nebo ilustrace ASP ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.