Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek GPS (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GPS zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - GPS. Obrázek GPS je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GPS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart GPS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GPS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 874 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: przemof

Líbí se vám klipart GPS? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek GPS je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Černá medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muž s rouškou ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Miluji hudbu ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, cliparts, GPS, Symboly, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, ilustrace, vektor, download

Doporučené použití klipartu: letáky, word, deníček, pozvánky, dokumenty, prospekty, koláž, etikety, oznámení, Instagram, Adobe Illustrator, fotografie, textové dokumenty, avatar, dokument, bakalářská práce, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Cirkus ke stažení, vektorový klipart Tmavomodrá stužka zdarma nebo vektor Stoeurovka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.