Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart PF 2021, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2021 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je PF 2021. Vektorová ilustrace PF 2021 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům. Zkuste také další PF 2021, obrázkovou novoročenku pro rok 2021 nebo textové PF 2021.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2021 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart PF 2021 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2021 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek PF 2021 je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Saturn zdarma Podívejte se i na obrázek Fialový autobus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Croissant ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, PF 2021, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, ilustrace, grafika, vektor, obrázek, klipart, zdarma, cliparts, svg, download

Doporučené použití klipartu: avatar, textové dokumenty, kalendář, Pinterest, seminární práce, profil, webové stránky, památník, word, web, škola, profilovka, referáty, články, corelDraw, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Tenista zdarma, klipart Znamení střelec ke stažení nebo ilustrace Větrný mlýn ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.