Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lýkohub, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lýkohub zdarma ke stažení

Lýkohub je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Lýkohub je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lýkohub? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lýkohub zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lýkohub ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lýkohub ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 307 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jameshfisher

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lýkohub se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kadeřávek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Bulharska zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Polévka ramen ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, kliparty, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, Lýkohub, ilustrační obrázek, obrázek, Lýkohub, svg, Hmyz, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, web, word, referáty, fotokniha, Instagram, profil, profilovka, office, textové dokumenty, plakát, seminární práce, Twitter, pozvánky, PowerPoint, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Švédska ke stáhnutí, obrázek ODT soubor zdarma nebo klipart Stařena ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.