Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lýkohub, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lýkohub zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lýkohub. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lýkohub nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lýkohub zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Lýkohub ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lýkohub ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 307 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jameshfisher

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lýkohub se nachází v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Celer ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální znak V zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek 3D smajlík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ke stažení, klipart, svg, Lýkohub, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektor, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, profilovka, web, textové dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator , plakát, články, pozvánky, webové stránky, openOffice, Pinterest, corelDraw, dokument, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ředkvičky ke stáhnutí, ilustrace Láhev vína zdarma nebo vektor Jiřina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.