Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ředkev setá (Zelenina) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ředkev setá zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ředkev setá. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ředkev setá. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Ředkev setá v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev setá zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkev setá ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev setá ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Ředkev setá můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Ředkev setá patří do sekce Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté G ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 8 ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Vampýr ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, zdarma, svg, Ředkev setá, Zelenina, vektor, free, cliparts, klipart, kliparty, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: video, články, office, word, kalendář, Facebook, corelDraw, inkscape, pozvánky, plakáty, webové stránky, diář, blog, profilovka, dokument, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Černé pivo ke stažení, vektorový obrázek Letící jestřáb ke stažení nebo vektorový obrázek Plesnivé jídlo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.