Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ředkev setá, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ředkev setá zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ředkev setá. Klipart Ředkev setá je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ředkev setá? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev setá zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ředkev setá ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev setá ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ředkev setá je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myslivec zdarma Podívejte se i na obrázek Komunismus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Norska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Ředkev setá, Zelenina, Ředkev setá, grafika, vektor, obrázek, download, ilustrační obrázek, svg, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: office, dokument, seminární práce, plakát, dokumenty, Facebook, plakáty, kalendář, referáty, Twitter, corelDraw, openOffice, inkscape, památník, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lékař zdarma, klipart Digitální znak 5 ke stažení nebo ilustrace Napis LÁSKA ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.