Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart S3DB (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart S3DB zdarma ke stažení

S3DB je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart S3DB v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart S3DB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek S3DB ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart S3DB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1459x1600
1167x1280
730x800
456x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli S3DB s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart S3DB se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart WC ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zátiší s květinou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Švestky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, ke stažení, svg, kliparty, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, Symboly, S3DB

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, word, textové dokumenty, wordpress, památník, office, blog, web, PowerPoint, webové stránky, profilovka, etikety, referáty, Facebook, corelDraw, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Výtah zdarma, obrázek Červené Q ke stáhnutí nebo vektor Jack Russell teriér ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.