Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Emotikon (Smajlíci) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emotikon ke stažení zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Emotikon. Stahujte soubor Emotikon ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Emotikon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 362 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Emotikon můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Emotikon je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sedmikráska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Med ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Pejsek a kočička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, zdarma, Smajlíci, ilustrační obrázek, download, Emotikon, Emotikon, svg, grafika, ilustrace, klipart, free, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, eshop, vizitky, Adobe Illustrator, magazín, blog, profil, fotokniha, manuály, letáky, inkscape, avatar, web, památník, seminární práce, logo, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Mapa Etiopie zdarma, ilustrace Kapesní trubka zdarma nebo obrázek, klipart Snowboardistka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.