Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Emotikon, Smajlíci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emotikon zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Emotikon. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Emotikon nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Emotikon? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Emotikon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 362 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Emotikon patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černý král zdarma Podívejte se i na vektor BAT ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červený stromek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, Emotikon, download, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, prezentace, Pinterest, seminární práce, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, články, webové stránky, profilovka, kalendář, plakáty, inkscape, časopis, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vyděšené vajíčko zdarma, obrázek Mapa Bulharska ke stažení nebo klipart Růžové tulipány ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.