Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Emotikon, Smajlíci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emotikon zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Emotikon. Klipart Emotikon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Emotikon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Emotikon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 362 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Emotikon se nachází v sekci Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kultivátor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Santova čepice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Japonka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, grafika, free, download, Emotikon, ilustrační obrázek, ilustrace, Emotikon, obrázek, vektor, kliparty, svg, klipart, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, Facebook, škola, referáty, avatar, dokumenty, inkscape, PowerPoint, kalendář, pozvánky, profilovka, dokument, Twitter, památník, Pinterest, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Citroen 2CV ke stáhnutí, ilustrace Den matek zdarma nebo vektor Sókratés ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.