Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobr (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobr zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Bobr. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bobr ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bobr s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Bobr se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Myška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mozart zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Sáňky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, ke stáhnutí, free, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Bobr, grafika, vektor, Bobr, Zvířata, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokumenty, časopis, word, kalendář, diář, webové stránky, textové dokumenty, Twitter, prezentace, dokument, web, plakát, wordpress, pozvánky, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Smaragd ke stáhnutí, obrázek Jak divoký zdarma nebo vektor Kobliha zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách