Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobr (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bobr. Obrázek Bobr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Bobr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Bobr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Bobr můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Bobr patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dracena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malpa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlatá rtěnka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, Bobr, ilustrační obrázek, cliparts, Bobr, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, svg, grafika, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, profilovka, PowerPoint, škola, referáty, články, video, plakát, openOffice, blog, fotokniha, wordpress, etikety, památník, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Molekula kofeinu zdarma, ilustrace Safír ke stáhnutí nebo klipart Zákaz fotografování ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách