Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobr (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobr ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Bobr. Doporučujeme stahovat obrázek Bobr ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bobr? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Bobr můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Bobr je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart HTML ikona ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Džembe ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Džembe zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, download, Bobr, vektor, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Zvířata, zdarma, Bobr, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: video, dokumenty, kalendář, Instagram, koláž, eshop, office, pozvánky, bakalářská práce, textové dokumenty, plakáty, plakát, Pinterest, prospekty, deníček, inkscape, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Tyrkysové auto zdarma, klipart Ptáček ke stáhnutí nebo vektor Valentýnská svíčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách