Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobr (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobr zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Bobr. Kreslená ilustrace Bobr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Bobr) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Bobr je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Santova lebka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz křesťanství ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Boeing B-17 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bobr, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, download, ilustrace, obrázek, svg, klipart, ke stažení, vektor, grafika, Zvířata, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, plakáty, eshop, corelDraw, inkscape, textové dokumenty, kalendář, fotokniha, pozvánky, openOffice, diář, památník, Twitter, články, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Vážky ke stažení, obrázek Vejce naměkko ke stažení nebo vektor Překvapený smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách