Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bobr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bobr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bobr. Vektorová ilustrace Bobr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bobr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bobr je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Omelety ke stažení Podívejte se i na obrázek Vítězný oblouk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vláček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, vektorový obrázek, obrázek, Bobr, grafika, svg, vektor, free, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, Bobr, cliparts, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, dokumenty, openOffice, plakát, referáty, Adobe Illustrator , corelDraw, škola, Instagram, plakáty, avatar, blog, památník, Pinterest, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Lampion ke stažení, klipart Formule 1 ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Bangladéše zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách