Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bobr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bobr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bobr. Vektorová ilustrace Bobr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bobr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bobr je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor LGBT stužka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Evoluce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Štafle zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bobr, obrázek, vektor, download, zdarma, cliparts, free, Zvířata, Bobr, svg, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, blog, články, PowerPoint, openOffice, corelDraw, inkscape, časopis, office, prezentace, Pinterest, avatar, Facebook, textové dokumenty, plakáty, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Znak beran ke stažení, vektor Hula tanečnice ke stáhnutí nebo obrázek Velikonoční dekorace zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách