Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bobr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bobr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bobr. Vektorová ilustrace Bobr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bobr se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablíčko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zákaz telefonování zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Píšťalka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Bobr, zdarma, Zvířata, obrázek, svg, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, Bobr

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, plakát, office, památník, blog, seminární práce, plakáty, Facebook, openOffice, dokument, Adobe Illustrator , word, profilovka, webové stránky, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Pavouk ke stáhnutí, obrázek Včela s květinami zdarma nebo klipart Veselá zelenina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách