Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kohout, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kohout zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kohout. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kohout? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohout zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kohout ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohout ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 585 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andinuryadin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kohout je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pryšec nádherný ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Oranžová složka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Japonské kari ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kohout, svg, free, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, Kohout, ke stažení, Ptáci, kliparty, vektor, download, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, plakát, Adobe Illustrator , avatar, památník, webové stránky, profilovka, prezentace, pozvánky, kalendář, web, Facebook, word, corelDraw, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Opilý Santa ke stáhnutí, klipart Tamarind zdarma nebo ilustrace DOCM ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.