Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Betlém (Vánoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Betlém. Kreslená ilustrace Betlém je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Betlém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: asrafil / asrafil

Líbí se vám klipart Betlém? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Betlém je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelené srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maorský dům ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lupa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Betlém, download, klipart, obrázek, grafika, svg, ke stáhnutí, vektor, free, ke stažení, kliparty, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, office, dokument, články, časopis, plakát, diář, Facebook, textové dokumenty, webové stránky, web, kalendář, referáty, škola, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vajíčka zdarma, vektor Digitální znak 6 ke stáhnutí nebo obrázek Katarina Pudar ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.