Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Betlém (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Betlém. Pakliže si chcete obrázek Betlém stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Betlém v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Betlém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: asrafil / asrafil

Obrázek, klipart pojmenovaný Betlém můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Betlém je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Višně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pokladní ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Lincoln zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Betlém, free, Betlém, vektorový obrázek, svg, download, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrace, kliparty, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, corelDraw, Pinterest, kalendář, seminární práce, Facebook, web, Adobe Illustrator, word, Twitter, plakát, profil, PowerPoint, inkscape, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Stuha autismus zdarma, vektorový klipart Mašle ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Datel ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.