Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Betlém, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Betlém. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Betlém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: asrafil / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Betlém je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škraboška zdarma Podívejte se i na ilustrace Borůvky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Housenka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, svg, vektor, ke stáhnutí, grafika, Betlém, Vánoce, klipart, kliparty, zdarma, Betlém, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, Adobe Illustrator , corelDraw, webové stránky, referáty, plakát, blog, seminární práce, plakáty, dokument, škola, Facebook, textové dokumenty, časopis, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Tučňák zdarma, vektor Dýdžej ke stažení nebo obrázek Přípona ZIP ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.