Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Betlém, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Betlém. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Betlém ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: asrafil / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Betlém se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znamení kozoroh ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Camembert zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Úd ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Vánoce, kliparty, klipart, ke stažení, ilustrace, free, obrázek, Betlém, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, inkscape, Adobe Illustrator , profil, dokumenty, dokument, webové stránky, Facebook, články, seminární práce, plakáty, word, škola, fotokniha, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Smějící se kytka ke stáhnutí, obrázek Happy New Year zdarma nebo klipart Černá vdova ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.