Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Betlém (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém stahujte zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Betlém. Stahujte soubor Betlém ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Betlém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: asrafil / asrafil

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Betlém s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart Betlém patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 5 ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Škorpion ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Betlém, ke stáhnutí, download, Betlém, svg, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, klipart, obrázek, ke stažení, ilustrace, Vánoce

Doporučené použití klipartu: oznámení, blog, katalog, dokument, webové stránky, profil, referáty, koláž, časopis, inkscape, profilovka, Twitter, diplomová práce, tiskoviny, letáky, vizitky, fotografie

Mezi hezké kresby patří i klipart Pixelové srdce ke stažení, vektorový klipart Free WiFi ke stáhnutí nebo obrázek Dům v plamenech ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.