Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Betlém (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Betlém. Obrázek Betlém je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Betlém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: asrafil / asrafil

Tento obrázek s názvem (Betlém) můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Betlém patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pět dýní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Štědrý večer ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Číňan ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, kliparty, klipart, vektor, cliparts, free, Betlém, ke stažení, Betlém, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, zdarma, Vánoce

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, dokument, Twitter, inkscape, corelDraw, časopis, články, webové stránky, eshop, openOffice, fotokniha, wordpress, etikety, diář, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Čokoládový zajíc ke stažení, ilustrace Hnědý poník ke stažení nebo klipart Myši ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.