Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená kytka (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená kytka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červená kytka. Obrázek Červená kytka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červená kytka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x695
500x434
160x139

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 168 912 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Kib

Zaujal vás náš klipart Červená kytka? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Červená kytka patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Havíř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hotdog ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ford Mustang zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, kliparty, svg, download, Červená kytka, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Červená kytka, ke stažení, Květiny, vektor, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: referáty, časopis, Pinterest, Instagram, památník, Facebook, video, eshop, etikety, blog, Twitter, dokumenty, textové dokumenty, avatar, diář, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zelený lektvar zdarma, vektor Zmrzlina v kornoutu ke stáhnutí nebo obrázek Rozkrájená pizza ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.