Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená kytka (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Červená kytka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x695
500x434
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 912 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Kib

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červená kytka s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Červená kytka je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vodka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prezentace ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Loď pirátů ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Květiny, Červená kytka, Červená kytka, svg, zdarma, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, free, ke stažení, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, referáty, corelDraw, openOffice, časopis, fotokniha, textové dokumenty, plakáty, blog, Adobe Illustrator, Twitter, škola, seminární práce, články, office

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Lebka 3D ke stažení, klipart Valentýn ke stažení nebo ilustrace Modrý pták ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.