Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červená kytka (Květiny) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Červená kytka k bezplatnému stažení

Červená kytka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Červená kytka ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x695
500x434
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 912 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Kib

Sdílejte obrázek, klipart Červená kytka s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Červená kytka patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koloběžka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýn zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Cesmína ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červená kytka, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, Květiny, Červená kytka, ilustrace, ke stažení, obrázek, free, zdarma, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, avatar, bakalářská práce, kalendář, fotokniha, eshop, corelDraw, inkscape, textové dokumenty, Pinterest, Adobe Illustrator, word, katalog, oznámení, tiskoviny, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Studentka lolitka ke stáhnutí, vektorový obrázek Velikonoční vajíčko zdarma nebo obrázek Roztomilý medvídek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.