Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá dáma (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá dáma zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Černá dáma. Obrázek Černá dáma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černá dáma? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá dáma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá dáma ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DG-RA

Sdílejte klipart nazvaný Černá dáma s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Černá dáma se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jehlové kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jaterník zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Žába ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černá dáma, grafika, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, free, obrázek, Černá dáma, vektor, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, svg, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: časopis, plakáty, Instagram, inkscape, Adobe Illustrator, Twitter, blog, webové stránky, web, etikety, PowerPoint, profil, dokumenty, office, pozvánky, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Venčení psa ke stáhnutí, vektorový obrázek Lesbický symbol zdarma nebo vektorový obrázek Krmítko pro ptáky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.