Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá dáma, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černá dáma zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černá dáma. Obrázek Černá dáma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Černá dáma? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá dáma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá dáma ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá dáma je v sekci Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sportovec ke stažení Podívejte se i na ilustrace Trojzubec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Angelina Jolie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Symboly, obrázek, Černá dáma, Černá dáma, klipart, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, download, vektorový obrázek, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, Facebook, openOffice, památník, plakát, dokumenty, Twitter, články, škola, kalendář, fotokniha, Pinterest, Instagram, web, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Grammar Nazi ke stažení, vektor Chůva ke stáhnutí nebo obrázek Belize zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.