Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelené Lamborghini, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelené Lamborghini zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zelené Lamborghini. Vektorová ilustrace Zelené Lamborghini je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené Lamborghini zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelené Lamborghini ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené Lamborghini ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x500
1280x400
800x250
500x156
160x50

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 466 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelené Lamborghini je v sekci Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ananas v plechovce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kohouti ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Strom v květináči zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelené Lamborghini, grafika, ilustrace, download, kliparty, Auta, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, svg, vektor, obrázek, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, referáty, profilovka, inkscape, Pinterest, škola, word, Facebook, plakáty, Instagram, časopis, pozvánky, profil, PowerPoint, web

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Lepící páska ke stažení, vektor Velikonoční dekorace ke stáhnutí nebo obrázek Červené T zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.