Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Půlka kiwi, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Půlka kiwi zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Půlka kiwi. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Půlka kiwi. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Půlka kiwi? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Půlka kiwi zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Půlka kiwi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Půlka kiwi ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1564
1280x1251
800x782
500x489
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 454 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Půlka kiwi je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Švestka ke stažení Podívejte se i na obrázek Velikonoční pohled ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Powerbanka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, Půlka kiwi, free, obrázek, zdarma, svg, kliparty, Ovoce, ke stažení, grafika, vektor, cliparts, Půlka kiwi, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, Instagram, škola, plakát, avatar, plakáty, openOffice, office, Adobe Illustrator , památník, word, dokument, Facebook, textové dokumenty, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Tonometr ke stažení, klipart Sushi s čajem ke stáhnutí nebo ilustrace Chobotnička zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.