Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Beryl, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beryl zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Beryl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Beryl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beryl zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beryl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beryl ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 345 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Beryl je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Phragmipedium ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hrnec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Citroen DS zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, download, Láska, ilustrace, Beryl, zdarma, free, obrázek, ke stáhnutí, Beryl

Doporučené použití klipartu: corelDraw, fotokniha, Twitter, textové dokumenty, profil, web, PowerPoint, prezentace, pozvánky, blog, inkscape, Facebook, seminární práce, profilovka, články, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Ohlašovna požáru ke stažení, vektor Muž s rouškou ke stáhnutí nebo obrázek Free zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.