Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Beryl, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beryl zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Beryl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Beryl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beryl zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Beryl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beryl ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 345 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Beryl patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fotoaparát zdarma Podívejte se i na vektor Adolf Hitler ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Ruska ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Beryl, ke stáhnutí, vektor, svg, Beryl, vektorový obrázek, cliparts, klipart, free, ilustrace, download, grafika

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, word, pozvánky, kalendář, webové stránky, plakáty, corelDraw, Adobe Illustrator , plakát, profil, prezentace, textové dokumenty, fotokniha, blog, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Violistka zdarma, obrázek Koště ke stažení nebo klipart Palačinka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.