Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované psaní, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované psaní zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zamilované psaní. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaní zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilované psaní ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaní ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1456
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zamilované psaní se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Záchranka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dárková taška zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Šikmá věž ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zamilované psaní, vektor, vektorový obrázek, svg, klipart, Zamilované psaní, cliparts, download, Láska

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, referáty, Twitter, word, pozvánky, seminární práce, blog, plakáty, památník, časopis, webové stránky, články, Instagram, Pinterest, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vědec ke stáhnutí, ilustrace Kamna zdarma nebo vektor Dovolená ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.