Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované psaní, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované psaní zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zamilované psaní. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaní zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zamilované psaní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaní ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1456
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zamilované psaní je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Balón zdarma Podívejte se i na ilustrace Vikingská loď ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart zelená oliva ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, vektor, grafika, free, download, obrázek, cliparts, ilustrace, Zamilované psaní, Láska, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, word, památník, web, profil, PowerPoint, fotokniha, corelDraw, referáty, avatar, Twitter, inkscape, openOffice, textové dokumenty, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Anakonda zdarma, vektor Sekera ke stažení nebo obrázek Ryba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.