Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované psaní, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované psaní zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zamilované psaní. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaní zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zamilované psaní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaní ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1456
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zamilované psaní je v sekci Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jmenovka na dárky ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červené Lamborghini ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Domácí adresář zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, grafika, klipart, ke stáhnutí, download, vektor, free, Láska, kliparty, svg, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, škola, office, profilovka, referáty, fotokniha, časopis, webové stránky, PowerPoint, inkscape, Pinterest, články, seminární práce, corelDraw, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Perníčky ke stažení, vektor Oranžové nůžky ke stáhnutí nebo obrázek Fialový motýl zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.