Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Slíva (Ovoce) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slíva ke stažení zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Slíva. Vektorový obrázek Slíva je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Slíva? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slíva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slíva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slíva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x573
500x358
160x115

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 298 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: glitch

Zaujal vás náš klipart Slíva? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Slíva patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hugo Chavez ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lyra ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pina Colada zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Slíva, ilustrační obrázek, vektor, download, grafika, svg, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Slíva, free, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, profil, pozvánky, oznámení, články, fotokniha, logo, profilovka, textové dokumenty, prospekty, corelDraw, vizitky, kalendář, dokument, Facebook, Adobe Illustrator, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Narozeniny číslo 7 zdarma, ilustrace Morpho peleides ke stáhnutí nebo obrázek Pětieurovka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.