Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slíva, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slíva zdarma ke stažení

Slíva je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Slíva ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slíva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slíva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slíva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x573
500x358
160x115

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Slíva je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Alarm ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dýně frajer zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pestrobarevné srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Ovoce, svg, Slíva, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Slíva, ilustrace, klipart, grafika, free, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, openOffice, dokument, pozvánky, seminární práce, Facebook, Adobe Illustrator , Pinterest, PowerPoint, kalendář, prezentace, corelDraw, časopis, škola, profil, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek 7Z ke stáhnutí, klipart Nedotýkat se zdarma nebo ilustrace Jaderná elektrárna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.