Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Malé písmeno S (Symboly) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Malé písmeno S zadarmo ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Malé písmeno S. Doporučujeme stahovat obrázek Malé písmeno S ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno S zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malé písmeno S ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno S ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 293 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Malé písmeno S s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový klipart Malé písmeno S patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spínací špendlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart VW Scirocco zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Velikonoční pohlednice ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Malé písmeno S, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, Malé písmeno S, klipart, download, ilustrační obrázek, Symboly, vektor, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, prezentace, tiskoviny, prospekty, manuály, dokumenty, plakáty, openOffice, textové dokumenty, památník, oznámení, diplomová práce, inkscape, video, Adobe Illustrator, letáky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Finska ke stáhnutí, ilustrace Bob Marley ke stažení nebo obrázek Sushi s mořskou řasou zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.