Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Malé písmeno S, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno S zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Malé písmeno S. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno S zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno S ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno S ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 293 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Malé písmeno S se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Valentýnské přáníčko ke stažení Podívejte se i na klipart Otevřená obálka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Litvy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, download, Malé písmeno S, Malé písmeno S, kliparty, svg, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, Symboly, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, office, inkscape, dokumenty, plakát, kalendář, word, Pinterest, časopis, Adobe Illustrator , corelDraw, textové dokumenty, profil, seminární práce, články, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Auto ke stažení, ilustrace Johannes Kepler ke stáhnutí nebo vektor Pozor vlak zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.