Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart AMR, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart AMR zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá AMR. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek AMR nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek AMR ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart AMR je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kristus na kříži ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hummus zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Happy New Year ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, zdarma, Symboly, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, download, cliparts, free, svg, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, památník, Pinterest, corelDraw, seminární práce, office, Twitter, plakáty, Facebook, dokument, profil, časopis, fotokniha, pozvánky, blog, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Papilio glaucus ke stáhnutí, vektor Kapitol zdarma nebo obrázek Lasagne ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.