Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart AMR, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart AMR zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - AMR. Kreslená ilustrace AMR je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný AMR lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart AMR ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek AMR se nachází v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sršák ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Onyx zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Oregon ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, obrázek, Symboly, kliparty, zdarma, AMR, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, AMR, ilustrační obrázek, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, referáty, openOffice, Facebook, word, office, plakát, blog, profil, textové dokumenty, časopis, Twitter, webové stránky, PowerPoint, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kosmonaut ke stáhnutí, ilustrace Papež zdarma nebo vektor Hydrant ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.