Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart AMR, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart AMR zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá AMR. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek AMR nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart AMR ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek AMR patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jestřáb zdarma Podívejte se i na klipart Lotos ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Parní lokomotiva ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, AMR, free, zdarma, obrázek, klipart, vektorový obrázek, Symboly, AMR, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, památník, inkscape, corelDraw, Pinterest, referáty, pozvánky, profilovka, webové stránky, plakát, seminární práce, avatar, plakáty, office, openOffice, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Arkansas zdarma, ilustrace Wyoming ke stažení nebo vektor Washington ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.