Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart AMR (Symboly) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart AMR stahujte zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název AMR. Doporučujeme stahovat obrázek AMR ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek AMR ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart AMR s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart AMR je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek UFO ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CAB ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Modrý tulipán ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, AMR, ke stažení, free, download, zdarma, AMR, svg, obrázek, vektor, kliparty, grafika, Symboly

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, webové stránky, wordpress, blog, škola, vizitky, plakáty, dokument, PowerPoint, avatar, Pinterest, Zoner Callisto, dokumenty, referáty, eshop, oznámení, office

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Abstraktní květ ke stažení, obrázek, klipart Valentýnské přáníčko ke stažení nebo obrázek, klipart Tlačítkový telefon ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.