Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart AMR, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart AMR zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá AMR. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek AMR nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek AMR ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart AMR patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Silvestrovská půlnoc zdarma Podívejte se i na vektor Narození Ježíška ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno H ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, Symboly, klipart, vektor, download, AMR, zdarma, ke stažení, AMR, vektorový obrázek, svg, grafika, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Pinterest, dokumenty, památník, PowerPoint, škola, word, Facebook, Twitter, fotokniha, corelDraw, plakáty, inkscape, plakát, office, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vánoční ozdoba zdarma, obrázek Dům ke stažení nebo klipart Recyklace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.