Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart AMR (Symboly) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AMR zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je AMR. Pakliže si chcete obrázek AMR stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) AMR? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart AMR ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart AMR? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek AMR je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak H ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krab ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Štít zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, grafika, AMR, zdarma, kliparty, AMR, svg, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, download, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, textové dokumenty, referáty, office, plakát, openOffice, web, seminární práce, prezentace, Adobe Illustrator, dokumenty, wordpress, pozvánky, Instagram, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Modrozelené vajíčko zdarma, vektor Varhany ke stáhnutí nebo obrázek Červené Y ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.