Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 1 Euro, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 1 Euro zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 1 Euro. Klipart 1 Euro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 1 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 1 Euro je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor PNG ke stažení Podívejte se i na ilustrace Medvídě ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mešita zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, svg, vektor, klipart, grafika, ilustrace, Symboly, cliparts, download, obrázek, 1 Euro, 1 Euro, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, webové stránky, pozvánky, plakáty, články, památník, word, Adobe Illustrator , corelDraw, Instagram, fotokniha, textové dokumenty, referáty, Twitter, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Červená kraslice ke stažení, vektor Strom v květináči ke stáhnutí nebo obrázek Oběšenec zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.