Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 1 Euro (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 1 Euro zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 1 Euro. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem 1 Euro. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 1 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 404 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart 1 Euro? Pak se podělte s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek 1 Euro se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hacker ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Katleja ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Lepící páska ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, svg, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, Symboly, vektorový obrázek, obrázek, 1 Euro, vektor, 1 Euro, grafika, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, prezentace, Pinterest, textové dokumenty, časopis, památník, plakáty, Facebook, office, profilovka, Twitter, Instagram, dokument, PowerPoint, referáty, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Mapa Turecka ke stažení, vektorový obrázek Modré srdce ke stažení nebo vektorový obrázek Jezevčík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.