Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 1 Euro, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 1 Euro zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 1 Euro. Klipart 1 Euro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 1 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 1 Euro patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muchomůrka tygrovaná zdarma Podívejte se i na vektor Katleja ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Balalajka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, 1 Euro, download, kliparty, svg, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, Symboly, grafika, cliparts, 1 Euro, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, plakát, dokument, plakáty, články, památník, škola, seminární práce, inkscape, word, Instagram, Adobe Illustrator , openOffice, Pinterest, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Tmavězelený stromeček zdarma, obrázek Fík ke stažení nebo klipart Mimozemské vejce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.