Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Toalety, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Toalety zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Toalety. Klipart Toalety je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toalety zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Toalety ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toalety ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x555
500x347
160x111

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 333 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jakub Klawiter / wariat

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Toalety patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace LGBT zdarma Podívejte se i na klipart Mužská bisexualita ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek COM ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, klipart, Toalety, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, grafika, vektor, ilustrace, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, články, fotokniha, plakát, prezentace, pozvánky, webové stránky, škola, časopis, dokument, blog, památník, inkscape, openOffice, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart Oranžový stromeček zdarma, ilustrace Závaží 5 kg ke stažení nebo vektor Piraňa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.