Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Toalety, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Toalety zdarma ke stažení

Toalety je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Toalety ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toalety zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Toalety ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toalety ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x555
500x347
160x111

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 333 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jakub Klawiter / wariat

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Toalety se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vysílač ke stažení Podívejte se i na vektor Páčidlo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelené auto zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, Symboly, zdarma, grafika, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, vektor, free, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, Instagram, PowerPoint, Adobe Illustrator , textové dokumenty, Facebook, office, škola, referáty, web, openOffice, blog, Pinterest, pozvánky, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Evoluce ke stažení, obrázek Akordeon ke stáhnutí nebo klipart Muffin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.