Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Audiokazeta (Hudba) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Audiokazeta zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Audiokazeta. Obrázek Audiokazeta je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audiokazeta zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Audiokazeta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audiokazeta ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x922
1280x738
800x461
500x288
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 255 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Audiokazeta s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Audiokazeta se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Spojené arabské emiráty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Exkavátor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, kliparty, ke stažení, ilustrace, klipart, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, cliparts, Hudba, download, Audiokazeta

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, blog, dokument, profil, word, textové dokumenty, video, diplomová práce, kalendář, fotografie, dokumenty, Zoner Callisto, etikety, diář, Facebook, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Nachos ke stáhnutí, obrázek Ženich a nevěsta ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zebra zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.