Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Krab (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krab zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Krab. Klipart Krab je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krab zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Krab ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krab ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 048 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: TA

Obrázek, klipart pojmenovaný Krab můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Krab patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace XLSX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědé vejce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Stopka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, kliparty, ilustrace, obrázek, svg, download, ke stažení, Krab, free, Zvířata, zdarma, Krab, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, prospekty, oznámení, eshop, koláž, plakát, články, etikety, avatar, Adobe Illustrator, bakalářská práce, office, profil, corelDraw, magazín, brožury, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Růžový autobus zdarma, klipart Dalekohled ke stažení nebo klipart Ochranné brýle ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.