Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Azurová stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Azurová stužka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Azurová stužka. Stahujte klipart Azurová stužka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Azurová stužka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Azurová stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Azurová stužka je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Švýcarský nůž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Otázka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červené D ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, cliparts, vektor, obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma, svg, grafika, Symboly, klipart, ilustrační obrázek, Azurová stužka, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, škola, časopis, Twitter, články, avatar, profil, PowerPoint, památník, textové dokumenty, prezentace, Pinterest, corelDraw, dokumenty, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Špendlík ke stáhnutí, klipart Drejdl zdarma nebo ilustrace Cizrna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.