Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Azurová stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Azurová stužka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Azurová stužka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Azurová stužka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Azurová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Azurová stužka je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smartphone zdarma Podívejte se i na obrázek Adam a Eva ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Japonsko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, klipart, zdarma, ilustrace, Azurová stužka, free, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, svg, Azurová stužka, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, web, openOffice, fotokniha, škola, office, Instagram, dokument, časopis, plakáty, profilovka, blog, textové dokumenty, kalendář, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Indiánka zdarma, klipart Zipový jezdec ke stažení nebo ilustrace Air force one ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.