Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fialový drahokam (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fialový drahokam. Klipart Fialový drahokam je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Astro

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Fialový drahokam s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Fialový drahokam patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bongo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Had ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Muchomůrka červená ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, grafika, Fialový drahokam, download, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Fialový drahokam, vektor, zdarma, free, cliparts, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, Twitter, PowerPoint, corelDraw, diář, škola, etikety, eshop, prezentace, kalendář, seminární práce, dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Thomas Alva Edison ke stažení, klipart Windsurfing ke stažení nebo ilustrace Digitální znak X ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.