Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialový drahokam, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fialový drahokam. Klipart Fialový drahokam je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fialový drahokam? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fialový drahokam patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rybička zdarma Podívejte se i na vektor MSI ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodinky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, download, ilustrace, obrázek, ke stažení, Fialový drahokam, Láska, klipart, Fialový drahokam, vektorový obrázek, vektor, cliparts, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, pozvánky, seminární práce, inkscape, profilovka, openOffice, web, kalendář, Facebook, fotokniha, Pinterest, plakát, profil, corelDraw, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kytara zdarma, obrázek Cizrna ke stažení nebo klipart Paul von Hindenburg ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.