Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fialový drahokam (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fialový drahokam. Vektorová ilustrace Fialový drahokam je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialový drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Astro

Tento obrázek s názvem (Fialový drahokam) můžete sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Fialový drahokam se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Darované vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákusek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rakev ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, obrázek, free, vektor, klipart, svg, download, Fialový drahokam, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, dokumenty, referáty, video, plakát, web, dokument, webové stránky, diář, blog, wordpress, eshop, pozvánky, články, profil, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Guinea Bissau ke stažení, obrázek, klipart Prvosenka ke stažení nebo vektorový klipart Raketa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.