Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fialový drahokam (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení

Fialový drahokam je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Fialový drahokam je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Fialový drahokam? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Astro

Tento obrázek s názvem (Fialový drahokam) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Fialový drahokam je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ledňáček biacký ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mao ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Femme fatale ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fialový drahokam, ke stáhnutí, klipart, Fialový drahokam, svg, obrázek, grafika, vektor, free, cliparts, Láska, download, kliparty, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, diář, inkscape, Pinterest, časopis, avatar, Instagram, kalendář, dokument, Adobe Illustrator, plakáty, seminární práce, profil, dokumenty, profilovka, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Zlaté S ke stažení, obrázek Thálí ke stažení nebo vektor Spokojený kuchař ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.