Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Fialový drahokam (Láska) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Fialový drahokam k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Fialový drahokam. Klipart Fialový drahokam je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fialový drahokam lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový drahokam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Astro

Sdílejte obrázek, klipart Fialový drahokam s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Fialový drahokam je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červené vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pták zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Solární dům ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Fialový drahokam, klipart, svg, Fialový drahokam, free, zdarma, vektor, Láska, grafika, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, blog, web, referáty, památník, logo, fotografie, diář, fotokniha, Pinterest, openOffice, Zoner Callisto, deníček, eshop, wordpress, Facebook, oznámení

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Hnědý stromeček ke stáhnutí, obrázek, klipart Halloweenská sova zdarma nebo obrázek, klipart Vývrtka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.