Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Harmonika, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Harmonika zdarma ke stažení

Harmonika je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Harmonika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harmonika zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Harmonika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harmonika ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1540x1600
1232x1280
770x800
482x500
154x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 212 063 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Harmonika je v sekci Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jimmy Carter ke stažení Podívejte se i na obrázek Dům hrůzy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pixelová dýně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, download, svg, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Harmonika, Hudba, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, Twitter, Pinterest, referáty, články, avatar, inkscape, Adobe Illustrator , dokument, seminární práce, web, profil, památník, word, webové stránky, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dýně pirát ke stažení, klipart Elvis Presley ke stáhnutí nebo ilustrace Světelný řetěz zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.