Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Plato s vejci (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Plato s vejci zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Plato s vejci. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Plato s vejci ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Plato s vejci? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plato s vejci zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plato s vejci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plato s vejci ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1201
1280x961
800x601
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 875 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Plato s vejci s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Plato s vejci se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Les ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hornický znak zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Růžový autobus ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, kliparty, Plato s vejci, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, download, zdarma, grafika, cliparts, Jídlo, ilustrace, Plato s vejci

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, oznámení, profilovka, manuály, Pinterest, vstupenky, Adobe Illustrator, blog, referáty, prospekty, kalendář, video, diář, koláž, seminární práce, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Růžové tulipány ke stáhnutí, obrázek, klipart Čaj s cukrem ke stažení nebo vektorový obrázek Dikobraz zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.