Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dinosaurus (Zvířata) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dinosaurus. Klipart Dinosaurus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dinosaurus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: francesco_rollandin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dinosaurus s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Dinosaurus patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek RAR ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Les zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Drink ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, download, kliparty, vektor, Dinosaurus, klipart, grafika, vektorový obrázek, Zvířata, ilustrační obrázek, Dinosaurus, svg, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, Facebook, corelDraw, openOffice, deníček, Instagram, profil, fotokniha, prezentace, diář, profilovka, avatar, inkscape, dokumenty, logo, Adobe Illustrator, koláž

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart I love you ke stáhnutí, klipart Fidel Castro ke stáhnutí nebo obrázek Santa na saních zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?