Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dinosaurus, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dinosaurus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dinosaurus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dinosaurus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dinosaurus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dinosaurus je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor EPUB ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lamborghini Gallardo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dýně Chuck Norris zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, download, Dinosaurus, ke stažení, Dinosaurus, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , seminární práce, Instagram, office, referáty, Twitter, openOffice, textové dokumenty, dokument, pozvánky, fotokniha, prezentace, profilovka, články, webové stránky, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace SD karta ke stažení, vektor Klokan ke stáhnutí nebo obrázek Slíva zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?