Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dinosaurus, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dinosaurus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dinosaurus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dinosaurus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dinosaurus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dinosaurus patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zamilované psaníčko zdarma Podívejte se i na vektor 31.12. ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Potápěč ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, free, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, vektor, Dinosaurus, Zvířata, Dinosaurus, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, web, avatar, škola, openOffice, pozvánky, Instagram, blog, fotokniha, webové stránky, profil, Adobe Illustrator , památník, textové dokumenty, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Opera Sydney zdarma, obrázek Zerene eurydice ke stažení nebo klipart Mapa Maroka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?