Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dinosaurus, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dinosaurus. Kreslená ilustrace Dinosaurus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dinosaurus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dinosaurus je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lotyšsko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Bagr zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Husa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, Dinosaurus, vektor, cliparts, klipart, free, ilustrace, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, Zvířata, Dinosaurus

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, inkscape, pozvánky, Pinterest, kalendář, corelDraw, prezentace, dokumenty, dokument, památník, fotokniha, avatar, škola, Twitter, články, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek DRV ke stáhnutí, klipart Budík zdarma nebo ilustrace Latté macchiato ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?