Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dinosaurus, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dinosaurus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dinosaurus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dinosaurus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dinosaurus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dinosaurus je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Policistka zdarma Podívejte se i na ilustrace Eva u stromu poznání ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Broskev ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Dinosaurus, vektorový obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, Dinosaurus, grafika, Zvířata, cliparts, obrázek, download, ilustrační obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, profilovka, kalendář, profil, blog, památník, časopis, corelDraw, office, webové stránky, škola, Instagram, plakát, články, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Čarodějnické rekvizity zdarma, vektor Latté macchiato ke stažení nebo obrázek Dinosaurus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?