Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dinosaurus (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dinosaurus. Klipart Dinosaurus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dinosaurus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: francesco_rollandin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dinosaurus sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Dinosaurus patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hřbitov ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Bruneje ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, kliparty, klipart, ke stažení, Zvířata, zdarma, Dinosaurus, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, openOffice, diář, magazín, wordpress, Facebook, word, video, corelDraw, dokumenty, Twitter, plakáty, fotokniha, blog, avatar, katalog

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Celopéro zdarma, klipart Fidel Castro ke stáhnutí nebo obrázek Růžové auto ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?