Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dinosaurus (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dinosaurus. Obrázek Dinosaurus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dinosaurus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: francesco_rollandin

Obrázek, klipart pojmenovaný Dinosaurus můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Dinosaurus se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor AVI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Magická čarodejnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Oregon zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dinosaurus, zdarma, grafika, free, ilustrace, cliparts, obrázek, Zvířata, klipart, svg, Dinosaurus, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, video, word, pozvánky, Adobe Illustrator, plakáty, eshop, avatar, inkscape, PowerPoint, diář, web, seminární práce, etikety, Instagram, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kachna zdarma, obrázek, klipart Tmavé pivo ke stáhnutí nebo vektorový klipart Lupa ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?