Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Domácí adresář, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Domácí adresář zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Domácí adresář. Stahujte klipart Domácí adresář v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domácí adresář zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Domácí adresář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domácí adresář ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1268
1280x1015
800x634
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 864 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Domácí adresář se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Golfista ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Artyčok zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Strašidelný hrad ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Domácí adresář, grafika, klipart, ilustrace, vektor, Domácí adresář, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, download, cliparts, zdarma, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, časopis, kalendář, referáty, fotokniha, profilovka, corelDraw, plakát, profil, Instagram, pozvánky, dokument, word, inkscape, památník

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Velikonoční výzdoba ke stáhnutí, ilustrace Meloun zdarma nebo vektor Ohryzek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.