Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Višně (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Višně bezplatně ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Višně. Doporučujeme stahovat obrázek Višně ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Višně? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Višně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 515 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: TheStructorr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Višně sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Višně patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fakáč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Myslivec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Piraňa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Višně, vektor, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, svg, Ovoce, kliparty, download, ke stáhnutí, grafika, obrázek, Višně

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, Pinterest, články, magazín, vizitky, PowerPoint, plakáty, tiskoviny, oznámení, diář, logo, eshop, textové dokumenty, Facebook, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Babočka kopřivová zdarma, klipart Databáze ke stáhnutí nebo obrázek Email ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.