Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Višně (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Višně zdarma ke stažení

Višně je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Višně v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Višně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 515 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TheStructorr

Líbí se vám klipart Višně? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Višně se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dioxin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Magická čarodejnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek 3D smajlík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Višně, vektorový obrázek, download, Ovoce, kliparty, grafika, zdarma, ilustrace, Višně, vektor, ke stáhnutí, svg, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, magazín, textové dokumenty, Instagram, webové stránky, plakáty, video, vstupenky, manuály, Pinterest, prospekty, Twitter, Facebook, logo, office, vizitky, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zlá domina ke stažení, klipart Databáze ke stáhnutí nebo vektorový klipart Moho ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.