Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Višně, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Višně zdarma ke stažení

Višně je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Višně je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Višně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheStructorr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Višně patří do sekce Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šipka vlevo zdarma Podívejte se i na klipart Drejdl ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Japonska ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, Višně, grafika, zdarma, download, Višně, ilustrace, Ovoce, klipart, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator , word, pozvánky, články, dokumenty, památník, prezentace, časopis, kalendář, Twitter, referáty, škola, seminární práce, office, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Chameleon zdarma, ilustrace Motýli ke stažení nebo vektor Hummus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.