Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Višně (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Višně zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Višně. Vektorová ilustrace Višně je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Višně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Višně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 515 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: TheStructorr

Obrázek, klipart pojmenovaný Višně můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Višně se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Koleda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová ozdoba ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hotel zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, vektorový obrázek, free, vektor, kliparty, ke stažení, obrázek, Višně, Višně, klipart, svg, download, ke stáhnutí, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, eshop, openOffice, Instagram, dokument, profil, památník, avatar, škola, Facebook, plakát, diář, word, corelDraw, etikety, office

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Piraňa zdarma, obrázek, klipart Ovoce ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zelený stromeček ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.