Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cello (Hudba) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cello zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cello. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cello nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Cello lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cello zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cello ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cello ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 337 342 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Cello) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Cello je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šedé vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Padák zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžová srdíčka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, cliparts, Cello, grafika, ilustrace, svg, obrázek, download, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Cello

Doporučené použití klipartu: blog, Adobe Illustrator, kalendář, openOffice, profilovka, etikety, corelDraw, textové dokumenty, avatar, webové stránky, pozvánky, články, škola, památník, časopis, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Brýle ke stáhnutí, klipart Hnědý strom zdarma nebo ilustrace Sada šroubováků zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.