Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa čepice, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa čepice zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Santa čepice. Vektorová ilustrace Santa čepice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa čepice je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart SYS zdarma Podívejte se i na obrázek Brambora ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno M ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, Santa čepice, kliparty, cliparts, Santa čepice, vektor, obrázek, Vánoce, grafika, svg, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, inkscape, plakát, PowerPoint, plakáty, dokument, word, prezentace, kalendář, Pinterest, blog, corelDraw, dokumenty, Twitter, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Palec dolů zdarma, klipart Stalin ke stažení nebo ilustrace Chilli papričky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.