Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa čepice, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa čepice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Santa čepice. Obrázek Santa čepice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa čepice je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Plechovka s pivem ke stažení Podívejte se i na ilustrace Solární elektrárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Horník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Santa čepice, kliparty, svg, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, Vánoce, Santa čepice

Doporučené použití klipartu: články, avatar, památník, inkscape, plakáty, blog, profil, referáty, profilovka, dokument, škola, plakát, word, časopis, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mobilní telefon ke stažení, vektor Mikulášská čepice ke stáhnutí nebo obrázek Marakas zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.