Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santa čepice (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa čepice ke stažení zadarmo

Santa čepice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Santa čepice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 264 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Santa čepice s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Santa čepice je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Americká lokomotiva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kompresor ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Lopata ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, vektor, Santa čepice, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, Vánoce, obrázek, ilustrace, free, ke stáhnutí, Santa čepice, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: vstupenky, openOffice, škola, vizitky, Zoner Callisto, oznámení, katalog, webové stránky, diář, magazín, pozvánky, brožury, seminární práce, web, fotografie, wordpress, letáky

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Ventilátor ke stažení, klipart Nekrmte trolly zdarma nebo obrázek, klipart Kočárek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.