Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trpajzlík, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trpajzlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Trpajzlík. Kreslená ilustrace Trpajzlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Trpajzlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trpajzlík zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Trpajzlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trpajzlík ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

693x1600
554x1280
346x800
216x500
69x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 052 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Trpajzlík je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Půlka kiwi ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zakletý princ ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Přesýpací hodiny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, Trpajzlík, grafika, klipart, download, Trpajzlík, svg, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, free, cliparts, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, články, škola, referáty, fotokniha, inkscape, blog, seminární práce, kalendář, Adobe Illustrator , profilovka, plakáty, web, pozvánky, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Smutný smajlík ke stažení, vektor Hvězdičky ke stáhnutí nebo obrázek Hamburger zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.