Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trpajzlík, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trpajzlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Trpajzlík. Kreslená ilustrace Trpajzlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Trpajzlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trpajzlík zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Trpajzlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trpajzlík ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

693x1600
554x1280
346x800
216x500
69x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 052 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Trpajzlík patří do sekce Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Donald Trump zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční strom ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červený motýl ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, Trpajzlík, cliparts, svg, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, Trpajzlík, klipart, obrázek, ilustrace, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, Twitter, webové stránky, kalendář, prezentace, Pinterest, blog, Adobe Illustrator , textové dokumenty, avatar, škola, pozvánky, profil, časopis, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Neuron zdarma, obrázek Hranatý meloun ke stažení nebo klipart Hříbeček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.