Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Datle (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datle zdarma ke stažení

Datle je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Datle. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Datle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x656
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 364 233 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte klipart nazvaný Datle s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Datle se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mravenec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lískový ořech ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Datle, free, vektor, cliparts, svg, ilustrace, obrázek, download, grafika, Ovoce, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, Datle

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Adobe Illustrator, inkscape, časopis, referáty, kalendář, Instagram, profil, články, dokumenty, plakát, textové dokumenty, wordpress, avatar, diář, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Babizna ke stáhnutí, obrázek, klipart Rychlovlak ICE zdarma nebo vektorový klipart Světová mapa zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.