Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Datle (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Datle ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Datle. Vektorová ilustrace Datle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Datle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x656
500x410
160x131

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 364 233 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Datle sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Datle se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Basový klíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Flétna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Elektroauto zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, ke stažení, Datle, ke stáhnutí, Datle, grafika, vektor, zdarma, Ovoce, kliparty, klipart, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, deníček, wordpress, škola, web, logo, katalog, Zoner Callisto, avatar, etikety, office, word, manuály, fotokniha, časopis, video

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Poník zdarma, vektorový klipart Žampiony zdarma nebo vektorový obrázek Eiffelovka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.