Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Datle (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datle zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Datle. Klipart Datle je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Datle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x656
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 364 233 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte obrázek, klipart Datle s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Datle je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mrkve ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Beran zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Větroměr ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ilustrace, kliparty, grafika, cliparts, vektor, free, Datle, svg, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Ovoce, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, word, plakáty, seminární práce, openOffice, časopis, fotokniha, Adobe Illustrator, články, škola, corelDraw, office, Twitter, avatar, prezentace, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Znak ryby ke stáhnutí, vektorový obrázek Kyselé okurky zdarma nebo vektorový obrázek Josif Stalin zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.