Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Datle (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datle zdarma ke stažení

Datle je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Datle je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Datle? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Datle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datle ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x656
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 364 233 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Datle sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Datle je v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Irsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jiřinka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Myška zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, Datle, ke stáhnutí, free, cliparts, obrázek, download, vektor, Ovoce, ke stažení, grafika, zdarma, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, památník, word, profilovka, časopis, wordpress, eshop, diář, blog, Instagram, referáty, profil, avatar, inkscape, pozvánky, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Volant zdarma, obrázek Ženich ke stáhnutí nebo vektor Zelený diamant ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.